Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Stadiumi i Lezhes emerohet Brian Filipi

Keshilli bashkiak i qytetit te Lezhes ka vendosur qe Stadiumi I qytetit ku luan skuadra e beselidhjes ndeshjet e saj, te emerohet “Brian Filipi” Kete gje e ka pohuar mamaja e te dnjerit Filipi, Ela Filipi “Eshte nje vlersim qe i behet djalit tone te ndjere si dhe familjes tone. Na kane lajmeruar se ceremonia do te behet ne ditet ne vazhdim”, theksoi ne prononcimin e saj mamaja e Brianit. Sic dihet edhe stadiumi i Cervias ne Itali ka marre emrin e Brian Filipit « Federata Italiane e Futbollit eshte sjelle ne menyre te persosur me ne dhe na ka ndihmuar ne shume drejtime » u shpreh ne vazhdim Ela Filipi e cila nuk e shikon si te barazpeshuar preokupimin e FSHF-se ne lidhje me kete subjekt.
    
Back To Top