Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Kategoria e Parë, sezoni 2010-2011

Kalendari Kategoria e Parë, sezoni 2010-2011

Java 1
11.09.2010
 Pogradeci-Partizani
 B.Sport-Burreli
 Vlora-Tomorri
 Beslidhja-Apolonia
 Terbuni-Gramozi
 Lushnja-Gramshi
 Ada-Kamza
 Luftetari-Mamurras

       
Java 2
18.09.2010
 Apolonia-B.Sport
 Gramozi-Beslidhja
 Tomorri-Pogradeci
 Burreli-Terbuni
 Mamurras-Ada
 Partizani-Lushnja
 Gramshi-Vlora
 Kamza-Luftetari

Java 3
25.09.2010
 Ada-Lushnja
 Luftetari-Gramshi
 Pogradeci-Kamza
 B.Sport-Mamurras
 Vlora-Burreli
 Beslidhja-Partizani
 Terbuni-Tomorri
 Apolonia-Gramozi

Java 4
29.09.2010
 Lushnja-Luftetari
 Ada-Pogradeci
 Tomorri-Apolonia
 Burreli-Beslidhja
 Mamurras-Gramozi
 Partizani-B.Sport
 Gramshi-Terbuni
 Kamza-Vlora

Java 5
16.10.2010
 Luftetari-Ada
 Pogradeci-Lushnja
 B.Sport-Kamza
 Vlora-Mamurras
 Beslidhja-Gramshi
 Terbuni-Partizani
 Apolonia-Burreli
 Gramozi-Tomorri

Java 6
24.10.2010
 Lushnja-B.Sport
 Ada-Beslidhja
 Luftetari-Pogradeci
 Burreli-Tomorri
 Mamurras-Terbuni
 Partizani-Vlora
 Gramshi-Gramozi
 Kamza-Apolonia

Java 7
30.10.2010
 Pogradeci-Gramshi
 B.Sport-Luftetari
 Vlora-Ada
 Beslidhja-Kamza
 Terbuni-Lushnja
 Apolonia-Partizani
 Gramozi-Burreli
 Tomorri-Mamurras

Java 8
06.11.2010
 Lushnja-Beslidhja
 Ada-Terbuni
 Luftetari-Vlora
 Pogradeci-B.Sport
 Mamurras-Burreli
 Partizani-Gramozi
 Gramshi-Apolonia
 Kamza-Tomorri

Java 9
13.11.2010
 B.Sport-Ada
 Vlora-Lushnja
 Beslidhja-Pogradeci
 Terbuni-Kamza
 Apolonia-Mamurras
 Gramozi-Luftetari
 Tomorri-Partizani
 Burreli-Gramshi

Java 10
21.11.2010
 Lushnja-Gramozi
 Ada-Apolonia
 Luftetari-Beslidhja
 Pogradeci-Terbuni
 B.Sport-Vlora
 Partizani-Mamurras
 Gramshi-Tomorri
 Kamza-Burreli

Java 11
27.11.2010
 Vlora-Pogradeci
 Beslidhja-B.Sport
 Terbuni-Luftetari
 Apolonia-Lushnja
 Gramozi-Kamza
 Tomorri-Ada
 Burreli-Partizani
 Mamurras-Gramshi

Java 12
05.12.2010
 Lushnja-Tomorri
 Ada-Gramozi
 Luftetari-Burreli
 Pogradeci-Apolonia
 B.Sport-Terbuni
 Vlora-Beslidhja
 Gramshi-Partizani
 Kamza-Mamurras

Java 13
11.12.2010
 Terbuni-Beslidhja
 Apolonia-Vlora
 Gramozi-B.Sport
 Tomorri-Luftetari
 Burreli-Lushnja
 Mamurras-Pogradeci
 Partizani-Ada
 Gramshi-Kamza

Java 14
18.12.2010
 Lushnja-Mamurras
 Ada-Burreli
 Luftetari-Apolonia
 Pogradeci-Gramozi
 B.Sport-Gramshi
 Vlora-Terbuni
 Beslidhja-Tomorri
 Kamza-Partizani

Java 15
23.12.2010
 Apolonia-Terbuni
 Gramozi-Vlora
 Tomorri-B.Sport
 Burreli-Pogradeci
 Mamurras-Beslidhja
 Partizani-Luftetari
 Gramshi-Ada
 Kamza-Lushnja

FAZA E DYTE
Java 16
 Gramshi-Lushnja
 Kamza-Ada
 Mamurras-Luftetari
 Partizani-Pogradeci
 Burreli-B.Sport
 Tomorri-Vlora
 Apolonia-Beslidhja
 Gramozi-Terbuni

Java 17
 B.Sport-Apolonia
 Beslidhja-Gramozi
 Pogradeci-Tomorri
 Terbuni-Burreli
 Ada-Mamurras
 Lushnja-Partizani
 Vlora-Gramshi
 Luftetari-Kamza

Java 18
 Lushnja-Ada
 Gramshi-Luftetari
 Kamza-Pogradeci
 Mamurras-B.Sport
 Burreli-Vlora
 Partizani-Beslidhja
 Tomorri-Terbuni
 Gramozi-Apolonia

Java 19
 Luftetari-Lushnja
 Pogradeci-Ada
 Apolonia-Tomorri
 Beslidhja-Burreli
 Gramozi-Mamurras
 B.Sport-Partizani
 Terbuni-Gramshi
 Vlora-Kamza


Java 20
 Ada-Luftetari
 Lushnja-Pogradeci
 Kamza-B.Sport
 Mamurras-Vlora
 Gramshi-Beslidhja
 Partizani-Terbuni
 Burreli-Apolonia
 Tomorri-Gramozi

Java 21
 B.Sport-Lushnja
 Beslidhja-Ada
 Pogradeci-Luftetari
 Tomorri-Burreli
 Terbuni-Mamurras
 Vlora-Partizani
 Gramozi-Gramshi
 Apolonia-Kamza

Java 22
 Gramshi-Pogradeci
 Luftetari-B.Sport
 Ada-Vlora
 Kamza-Beslidhja
 Lushnja-Terbuni
 Partizani-Apolonia
 Burreli-Gramozi
 Mamurras-Tomorri

Java 23
 Beslidhja-Lushnja
 Terbuni-Ada
 Vlora-Luftetari
 B.Sport-Pogradeci
 Burreli-Mamurras
 Gramozi-Partizani
 Apolonia-Gramshi
 Tomorri-Kamza

Java 24
 Ada-B.Sport
 Lushnja-Vlora
 Pogradeci-Beslidhja
 Kamza-Terbuni
 Mamurras-Apolonia
 Luftetari-Gramozi
 Partizani-Tomorri
 Gramshi-Burreli

Java 25
 Gramozi-Lushnja
 Apolonia-Ada
 Beslidhja-Luftetari
 Terbuni-Pogradeci
 Vlora-B.Sport
 Mamurras-Partizani
 Tomorri-Gramshi
 Burreli-Kamza

Java 26
 Pogradeci-Vlora
 B.Sport-Beslidhja
 Luftetari-Terbuni
 Lushnja-Apolonia
 Kamza-Gramozi
 Ada-Tomorri
 Partizani-Burreli
 Gramshi-Mamurras

Java 27
 Tomorri-Lushnja
 Gramozi-Ada
 Burreli-Luftetari
 Apolonia-Pogradeci
 Terbuni-B.Sport
 Beslidhja-Vlora
 Partizani-Gramshi
 Mamurras-Kamza

Java 28
 Beslidhja-Terbuni
 Vlora-Apolonia
 B.Sport-Gramozi
 Luftetari-Tomorri
 Lushnja-Burreli
 Pogradeci-Mamurras
 Ada-Partizani
 Kamza-Gramshi

Java 29
 Mamurras-Lushnja
 Burreli-Ada
 Apolonia-Luftetari
 Gramozi-Pogradeci
 Gramshi-B.Sport
 Terbuni-Vlora
 Tomorri-Beslidhja
 Partizani-Kamza

Java 30
 Terbuni-Apolonia
 Vlora-Gramozi
 B.Sport-Tomorri
 Pogradeci-Burreli
 Beslidhja-Mamurras
 Luftetari-Partizani
 Ada-Gramshi
 Lushnja-Kamza

Back To Top