Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Rikthehet Kupa e Shqipërisë

Sot në orën 13:30 do të luhet në Ballsh  ndeshja Bylis - Besëlidhja e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Ndeshja e parë e luajtur në Lezhë ka përfunduar 1:3 për miqtë. Lezhjanët do të nisen sot në Ballsh pa shumë pretendime dhe me mendjen ne ndeshjen e kampionatit te shtunën me Lushnjen. Formacioni që do të zbresë në fushë, ashtu si në ndeshjen e kaluar do të përbëhet nga të rinjë premtues lezhjanë duke i dhënë mundësinë atyre për një vend si titullarë në të ardhmen.
Back To Top