Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

FSHF: Pezullohet kampionati për shkak të motit të keq

Duke parë gjëndjen shumë të keqe të motit, Federata shqipëtare e futbollit, ka vendosur të pezullojne të gjitha aktivitet futbollistike në Shqipëri në këtë fundjavë! Mjaft rrugë, edhe nacionale, janë të bllokuara si rezultat i shkarjeve të dheut, ndërkohë që stadiumet s’u kanë shpëtuar mbushjes me ujë, nga shirat e dendura, që po bien në Shqipëri prej disa ditësh. Dmth edhe ndeshja midis Vlorës dhe Besëlidhje që ishte në plan për tu luajtur nesër në orën 13:00 është shtyrë. 

Back To Top