Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Lika dhe Asllani blerjet e rradhës për Besëlidhjen

Mesfushori Elton Lika dhe sulmuesi Klodi Asllani janë edhe dy blerjet më të reja të Besëlidhjes, që pas këtyre të fundit duket se e kompletuar pothuajse skuadrën për fazën e dytë. Të dy futbollistët luanin më parë për ekipin e Skënderbeut i cili ndodhet në vendin e parë në Superligë. Për Likën është një rikthim në qytetin e tij, në skuadrën ku është formuar si futbollist. Ndërsa për Asllanin do të jetë një eksperiencë e re në ekipin lezhjanë. Pranë Besëlidhjes janë afruar gjithashtu edhe 4 futbollistë Serbë dhe Malazezë të cilë kompletojnë kështu ekipin, i cili pritet të jetë më kompetitiv për fazën e dytë.


Burimi: ksbeselidhja.com
Back To Top