Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Miqësore: Besëlidhja - Laçi 1:1

Eshtë luajtur dje në stadiumin Brian Filipi ndeshja miqësore ndërmjet Besëlidhjes dhe Laçit i cili militon në superligë. Takimi është mbyllur në barazim 1-1, me gola të shënuar nga Gega për vendasit e Vucaj për Laçin. Një provë e mirë për lezhjanët të cilët zbritën në fushë me formacionin më të mirë të mundshëm, por edhe ekipi i Laçit luajti mirë dhe trajneri Nica aktivizoi të gjithë lojtarët në dispozicion.

Burimi: ksbeselidhja.com
Back To Top