Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Besëlidhja, me disa mungesa ndaj Tërbunit

Sot në orën 16:00 do të luhet në stadiumin "Besëlidhja" të Lezhës, takimi i javës së 28 të kategorisë së parë, midis Beselidhjes dhe Tërbunit. Ekipit tonë, sot do t’i mungojë golashënuesi më i mire i skuadres, Ermal Gega, 14 gola për të në këtë sezon. Gjithashtu, trajneri Alban Bruka nuk do të ketë në dispozicion edhe Pustinën, Likën, Berkoviç dhe Shytin. Mungesa shumë të rëndësishme, por megjithatë e kemi për detyrë të fitojmë sot, pasi do të luajmë në shtëpi dhe sepse kemi vetëm një gjë në mëndje, Superligën.

Burimi: ksbeselidhja.com
Back To Top