Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Sulmuesi Rezart Maho largohet nga Besëlidhja

Mbas kapitenit Lika edhe sulmuesi Rezart Maho është larguar nga Besëlidhja. Ai u afrua nga Partizani në ekipi lezhjan sezonin e kaluar ku shënoj plot 9 gola në kategorinë e parë. Maho duhet të ishte një ndër pikat kyçe për skuadrën tonë dhe për sezonin e ardhshëm, por siduket nuk e ka menduar ashtu presidenca e klubit. Presidenti Noka premton një mekato dinjitoze për Besëlidhjen, por deri tani janë larguar shumë lojtarë cilësorë dhe nuk ka asnjë emër në mërkaton në hyrje. Po fillojnë pakënaqësitë e para tek ultras "Dragojt e Veriut" të cilët me merkaton e deritanishme nuk kanë asnjë siguri për të ardhmen e Besëlidhjes. 
Burimi: ksbeselidhja.com
Back To Top