Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Lëvizjet e Besëlidhjes gjatë merkatos së verës

Në këtë artikull do të publikojmë të gjitha levizjet e Besëlidhjes në këtë merkto verore. Futbollistë që janë afruar në ekip me të gjitha informacionet e mundshme si emrin e futbollistit, pozicionin në fushë dhe ekipin me të cilin është aktivizuar sezonin e kaluar. Gjithashtu do ju informojmë edhe mbi futbollistët e larguar nga Besëlidhja dhe objektivat që ka skuadra jonë për merkaton. Ftojmë të gjithë tifozët lezhjanë që ndodhen më afër ekipit të na ndihmojnë edhe ato me disa informacione.

Të Afruar
25-07-2011 - Mario Gavriloviç : :::::: Mesfushorë (FK Bask Beograd)
25-07-2011 - Zhelko Boshkoviç ::::: Sulmues (Mali Zi)
22-07-2011 - Ervit Jacaj :::::::::::::::::: Mesfushorë (Tërbuni Pukë)
19-07-2011 - Marko Zhivkoviç ::::::: Mesfushorë (Serbi)
12-07-2011 - Vojisllav Trajkoviç :::: Mesfushorë (Kovaçevac Beograd)
11-07-2011 - Vahedin Pepa :::::::::: Mesfushorë (Ada Velipojë) 
10-07-2011 - Arbër Shytani ::::::::::: Mbrojtës (Tërbuni Pukë)
10-07-2011 - Florian Peqini :::::::::: Mbrojtës (Gramshi)
10-07-2011 - Arenc Dibra :::::::::::::: Sulmues (Tërbuni Pukë)

Objektivat
Renis Mehja :::::::: Sulmues (Partzani)
Eduart Rustemi ::: Sulmues (Gramshi)
Mikel Frisku ::::::::: Mbrojtës (Burreli)
Gentian Malasi ::: Sulmues (Gramshi)
Bledar Perfati :::::: Sulmues (Luftëtari)

Të Larguar
Alert Alcani, Elton Lika, Arben Prela, Rezart Maho, Rajmond Shala, Ermal Gega, Klodian Asllani, Slavisa Berkoviç, Erald Pustina, Valjento Camaj, Griseld Dervishi, Armando Noka.  

Ekipi i Besëlidhjes
Xhika, Dani, Stojkoviç, Gruda, Shyti, Methasani, Çeka, Jacaj, Buraku, Lini, Mazija, Kulli, Halili, Shytani, Peqini, Dibra, Pepa, Trajkoviç, Zhivkoviç, Kraja, Jacaj, Boshkoviç, Gavriloviç 
     
Back To Top