Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Miqësore: Kastrioti - Besëlidhja 1:0 (Alikaj)

Beselidhja eshte mundur ne miqesoren ndaj ekipit te Kastriotit me rezultatin e ngushte 1:0. Ne oren 17:30 ne stadiumin e Krujes dy ekipet u vune perballe njera tjetres per te provuar formen e arritur deri tani dhe matur forcat. Te dy trajneret hodhen ne fushe formacionet me te mira fillimisht ndersa ne pjesen e dyte provuan edhe lojtaret e tjere te stolit. Kastrioti ka qene me i qarte dhe me konkret ne loje duke patur me shume mundesi shenimi. Golin e vetem te ndeshjes e shenoi organizatori i krutaneve Enkel Alikaj me nje goditje denimi.
    
Back To Top