Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Merkato: Mesfushori Albert Kaçi mund të jetë përforcimi i parë

Në stërvitjen e Besëlidhjes ka qenë sot edhe mesfushori shkodran, Albert Kaçi. Shkodrani i mesfushës ka rënë parimisht dakort me drejtuesit e klubit dhe pritet që të nëshkruajë për fazën e dytë, për të ndihmuar skuadrën lezhjane. Edhe pse akoma nuk është zyrtarizur afrimi i tij në skuadër, mesfushori Kaçi mund të jetë edhe përforcimi i parë për Besëlidhjen në këtë merkato dimri. /ksbeselidhja
Back To Top