Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Java 20: Besëlidhja - Lushnja 1:0. Vendos një gol i Miliç

Është luajtur në Lezhë supersfida e kategorisë së parë midis Besëlidhjes dhe Lushnjes, me vendasit të cilët kanë arritur të marrin tre pikët duke fituar me rrezultatin minimal 1:0. Vendos një gol i sulmuesit Miliç në minutëne e 43' të pjesës së parë të takimit. Besëlidhja është më kërkuese në pjesën e parë duke rrezikuar disa herë portën e miqve por duke shënuar vetëm një gol. Në pjesën e dytë ndeshje është më e ekuilibruar, ku kemi edhe disa raste për ekipin lushnjar i cili prek edhe një traversë. Besëlidhja rikthehet tek fitorja duke mundur një prej pretendenteve kryesore per Superligën. Javën e ardhsme do të udhëtojmë në Sarandë për tu ndeshur me ekipin e Butrintit. /ksbeselidhja.com
    
Back To Top