Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Besëlidhja udhëton në Pukë për transfertën e rradhës

Lezhjanët këtë javë kanë një transfertë të vështirë me Tërbunin, në Pukë. Trajneri Zenuni kërkon nga skuadra fitoren e parë në transfertë edhe pse luan në fushën e një rivali që ka katër javë pa humbje. Zenuni, shpreson që në Pukë t’i ketë të gjithë lojtarët gati, për të marrë pikët maksimale. Ndërkohë sulmuesi Dibra që është rekuperuar krejtësisht nga dëmtimi deklaron: Tërbunin e njoh mirë pasi aty kam luajtur më parë, dhe e di si mundet!
Back To Top