Mirësevini në faqen e Besëlidhjes. Për të bashkëpunuar me ne ose për informacion. Kontakt: info@ksbeselidhja.com

Java 11: Besëlidhja - Ada 3-2. Rikthehemi tek fitorja pas dy humbjesh

Besëlidhja është rikthyer tek fitorja duke mposhtur Adën e Velipojës në Lezhë me rezultatin 3-2, falë dopietës së Malos dhe golit të Gjokejës. Lezhjanët ka dalur disi nga kriza, pas dy humbjeve rresht ndaj Mamurrasit dhe Burrelit që kanë rrezikur seriozisht arritjen e objetivit kryesor për Besëlidhjen që është Superliga. Besëlidhja tani ndodhet në vendin e tretë në rënditje, katër pikë larg Tërbunit të vendit të parë.

Besëlidhja - Ada 3-2
Shënues: Malo 11′ 48 Gjokeja 45” Gjini 14′ Gjokaj 52′
 
Back To Top